Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Filtr Paliwa FILTRON PP 850/2

Filtr Paliwa FILTRON PP 850/2

  • Zastosowania: Audi A4 (B5/8D), A6 (4B/C5); Skoda Superb; Volkswagen Passat (3B2/3B5), Passat (3B3/3B6)
Rozmiar
Dostępność i wysyłkaIlość
Rozmiaruniwersalny
Wysyłka w ciągu 24 godz. (∞ szt. w magazynie)
37,00 zł
/ szt. brutto
Szybkie zakupy 1-Click(bez rejestracji)
14 dni na łatwy zwrot
Bezpieczne zakupy
Odroczone płatności. Kup teraz, zapłać za 30 dni, jeżeli nie zwrócisz

Kup teraz, zapłać później - 4 kroki

Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPo.PayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdź swoje dane i podaj pesel.
Po otrzymaniu zakupów decydujesz co ci pasuje, a co nie. Możesz zwrócić część albo całość zamówienia - wtedy zmniejszy się też kwota do zapłaty PayPo.
W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty.

Zastosowania:

Audi A4 (B5/8D),

A6 (4B/C5);

Skoda Superb I;

Volkswagen Passat (3B2/3B5),

Passat (3B3/3B6)

 

Marka
Symbol
5904608028501
Kod producenta
5904608028501
Stan
Nowy
Numer katalogowy części
PP 850/2
Producent części
Filtron
Typ samochodu
Samochody osobowe
Rodzaj filtra paliwa
przykręcany
Numery katalogowe zamienników
AUTOMEGA 180007910
DELPHI HDF496
DELPHI HDF586
FIL FILTER ZP 3034 AF
HENGST FILTER H122WK
HIFI FILTER SN 70184
KNECHT KC 80
KOLBENSCHMIDT 50013194
MAHLE KC 80
MEYLE 100 127 0013
MOTAQUIP VFF457
Motrio 8660004904
UFI 24.414.00
WILMINK GROUP WG1018296
WILMINK GROUP WG1214851
WILMINK GROUP WG1499021
WILMINK GROUP WG1499100
WILMINK GROUP WG1747769
WILMINK GROUP WG1792847
WILMINK GROUP WG2223654
Numer katalogowy oryginału
FORD XF5Z-9155-AA
VAG 3B0 127 400
VAG 3B0 127 400 C
VAG 8D0 127 435
VAG 8DO 127 435
Wysokość
155
Średnica zewnętrzna
84
Średnica wewnętrzna
71
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixelpixelpixelpixelpixel