Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
FILTRON filtr kabinowy K 1138

FILTRON filtr kabinowy K 1138

  • Filtr przeciwpyłkowy do stosowania w: Opel Meriva A; Vauxhall Meriva A
Rozmiar
Dostępność i wysyłkaIlość
Rozmiaruniwersalny
1 - 2 szt.
1 - 2 szt.Wysyłka w ciągu 24 godz. (1 szt. w magazynie)
33,00 zł
/ szt. brutto
Szybkie zakupy 1-Click(bez rejestracji)
14 dni na łatwy zwrot
Bezpieczne zakupy
Odroczone płatności. Kup teraz, zapłać za 30 dni, jeżeli nie zwrócisz

Kup teraz, zapłać później - 4 kroki

Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPo.PayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdź swoje dane i podaj pesel.
Po otrzymaniu zakupów decydujesz co ci pasuje, a co nie. Możesz zwrócić część albo całość zamówienia - wtedy zmniejszy się też kwota do zapłaty PayPo.
W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty.

Zastosowanie

Opel Meriva A;
Vauxhall Meriva A

Marka
Symbol
5904608801388
Kod producenta
5904608801388
Stan
Nowy
Numer katalogowy części
K 1138
Producent części
Filtron
Typ samochodu
Samochody dostawcze
Rodzaj filtra kabinowego
Standardowe
Numery katalogowe zamienników
3F QUALITY 1609
BOSCH 1 987 432 111
EUROREPAR 1611634180
EUROREPAR 1686232980
FI.BA CF-161
KLAXCAR FRANCE FC163z
KOLBENSCHMIDT 50013937
MAGNETI MARELLI 350203061930
MULLER FILTER FC178
UFI 53.098.00
WE PARTS 17306
WE PARTS 17306K
WILMINK GROUP WG1018796
WILMINK GROUP WG1215298
WILMINK GROUP WG1227029
WILMINK GROUP WG1747143
WILMINK GROUP WG1774591
WILMINK GROUP WG1793515
WILMINK GROUP WG1917020
WILMINK GROUP WG2223750
Numer katalogowy oryginału
GENERAL MOTORS 93174800
GMC 93264982
OPEL 6808604
VAUXHALL 6808604
VAUXHALL 93174800
Wysokość
30
Szerokość
240
Długość
210
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixelpixelpixelpixelpixel