Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
FILTRON filtr kabinowy K 1033

FILTRON filtr kabinowy K 1033

  • Filtr przeciwpyłkowy do stosowania w: Alfa Romeo 145, 146, 155, GTV Coupe, Spider; Fiat Coupe, Tempra, Tipo; Lancia Dedra, Delta, Delta HPE
Rozmiar
Dostępność i wysyłkaIlość
Rozmiaruniwersalny
1 - 2 szt.
1 - 2 szt.Wysyłka w ciągu 48 godz. (1 szt. w magazynie)
20,00 zł
/ szt. brutto
Szybkie zakupy 1-Click(bez rejestracji)
14 dni na łatwy zwrot
Bezpieczne zakupy
Odroczone płatności. Kup teraz, zapłać za 30 dni, jeżeli nie zwrócisz

Kup teraz, zapłać później - 4 kroki

Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPo.PayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdź swoje dane i podaj pesel.
Po otrzymaniu zakupów decydujesz co ci pasuje, a co nie. Możesz zwrócić część albo całość zamówienia - wtedy zmniejszy się też kwota do zapłaty PayPo.
W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty.

Zastosowanie:

Alfa Romeo 145, 146, 155, GTV Coupe, Spider;
Fiat Coupe, Tempra, Tipo;
Lancia Dedra, Delta, Delta HPE

Marka
Symbol
5904608010339
Kod producenta
5904608010339
Stan
Nowy
Numer katalogowy części
K 1033
Producent części
Filtron
Typ samochodu
Samochody osobowe
Jakość części (zgodnie z GVO)
Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)
Rodzaj filtra kabinowego
Standardowe
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym
2
Typ silnika
diesel
Numery katalogowe zamienników
1A FIRST AUTOMOTIVE C30101
AKRON-MALÒ 1530231
COMLINE EKF168
DENCKERMANN M110029
FEBI BILSTEIN 11509
MEAT & DORIA 17077
MEAT & DORIA 17077K
OPEN PARTS CAF2152.01
RIDEX 424I0136
SIDAT 050
SIDAT 550
SIVENTO G102
SIVENTO P102
SOFIMA S 3019 C
WILMINK GROUP WG1215350
WILMINK GROUP WG1226729
WILMINK GROUP WG1226746
WILMINK GROUP WG1746931
WILMINK GROUP WG1774469
WILMINK GROUP WG1793339
Numer katalogowy oryginału
FIAT 46409630
FIAT 46721923
FIAT 60809709
FIAT 60810570
FIAT 60812197
FIAT 60812597
FIAT 60813794
FIAT 60813795
FIAT 71712595
FIAT 71712596
Wysokość
17
Szerokość
169
Długość
385
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixelpixelpixelpixelpixel